Rezultate 2017

Rezultate adulti si adolescenti. Revenim cu clasamentul copiilor, primele 3 locuri.

Descarca Diploma de Participare

Clasament adulti OPEN si Categorii

Nr.crt. Numar concurs Prenume, Nume Categori Timp realizat (min:sec) Loc (OPEN) Loc (Categorie
1. 55 Robert Boroi Masculin 18-35 15:21 1 1
2. 66 Nicolae Ifrimovici Masculin 36+ 18:17 2 1
3. 30 Emil Ifrim Masculin 18-35 18:46 3 2
4. 4 Bogdan Vinatoru Masculin 36+ 19:00 4 2
5. 35 Stefan Nica Masculin 36+ 19:16 5 3
6. 20 Nicu Fota Masculin 36+ 19:23 6 4
7. 40 Bogdan Paun Masculin 36+ 19:45 7 5
8. 69 Emil Grigore Masculin 36+ 20:06 8 6
9. 46 Marin Fagaras Masculin 36+ 20:12 9 7
10. 8 Robert Ghitea Masculin 36+ 20:13 10 8
11. 74 Constantin Nisulescu Masculin 36+ 20:21 11 9
12. 14 Florentin Dicu Masculin 36+ 20:22 12 10
13. 79 Sorin Radu Masculin 18-35 21:26 13 3
14. 45 Dan Alexandru Georgescu Masculin 36+ 21:28 14 11
15. 87 Ioan Alin Onica Masculin 18-35 21:32 15 4
16. 2 Samuel Gradinaru Masculin 18-35 21:37 16 5
17. 32 Catalin Chivu Masculin 36+ 21:43 17 12
18. 82 Gabriel Balmas Masculin 18-35 21:51 18 6
19. 9 Elena Corina Marinescu Feminin 18-35 21:55 19 1
20. 48 Alina Gabriela Bercea Feminin 18-35 22:21 20 2
21. 31 Laurentiu Lungu Masculin 36+ 22:50 21 13
22. 44 Simona Kadas Feminin 36+ 22:58 22 1
23. 36 Gabriela Chitescu Feminin 36+ 23:12 23 2
24. 43 Marilena Pascu Feminin 36+ 23:17 24 3
25. 37 Dan Chitescu Masculin 36+ 23:30 25 14
26. 80 Ionut Dinu Masculin 18-35 23:32 26 7
27. 105 Monica Alina Secara Feminin 18-35 23:38 27 3
28. 47 Cosmin Loghin Masculin 36+ 23:41 28 15
29. 7 Daniel Bratulea Masculin 36+ 23:50 29 16
30. 71 Karol Kadas Masculin 36+ 23:58 30 17
31. 104 Radu Gulie Masculin 36+ 24:04:00 31 18
32. 103     24:10:00 32
33. 61 Andreia Wessel Feminin 36+ 24:14:00 33 4
34. 101 Bogdan Andreescu Masculin 36+ 24:16:00 34 19
35. 102 Mihaela Vladescu Feminin 36+ 24:29:00 35 5
36. 1 HORIA RADU Masculin 36+ 24:33:00 36 20
37. 93 Constantin Hostiuc Masculin 36+ 24:48:00 37 21
38. 26 Andrei Mihail Masculin 36+ 24:52:00 38 22
39. 94 Gabriel Socol Masculin 36+ 24:54:00 39 23
40. 29 Ana Diana Iuga Feminin 18-35 24:58:00 40 4
41. 5 Nicoleta Pipera Feminin 36+ 25:04:00 41 6
42. 78 Raluca Vizitiu Feminin 18-35 25:11:00 42 5
43. 23 Alexandru Zarnescu Masculin 18-35 25:14:00 43 8
44. 24 Bogdan Enulescu Masculin 18-35 25:18:00 44 9
45. 17 DORINA INASEL Feminin 36+ 25:22:00 45 7
46. 96 Mihai Oancea Masculin 36+ 25:30:00 46 24
47. 89 Florin Tihulca Masculin 18-35 25:38:00 47 10
48. 39 Cristian Costachi Masculin 36+ 25:46:00 48 25
49. 27 Flavius Stefanescu Masculin 36+ 25:50:00 49 26
50. 85 Mihai Grososoiu Masculin 18-35 25:58:00 50 11
51. 84 Clara Geambasu Feminin 18-35 26:09:00 51 6
52. 100 Olivia Jaga Feminin 36+ 26:17:00 52 8
53. 54 Amanda Preda Feminin 18-35 26:26:00 53 7
54. 65 Catalin Visan Masculin 18-35 26:40:00 54 12
55. 19 Cristina Mitroi Feminin 36+ 26:55:00 55 9
56. 6 Marian Iordanescu Masculin 36+ 26:56:00 56 27
57. 92 Razvan Mincu Masculin 36+ 26:58:00 57 28
58. 10 Nicoleta Manea Feminin 18-35 27:02:00 58 8
59. 109 Constantin Filip Masculin 36+ 27:05:00 59 29
60. 21 Emeric Koti Masculin 36+ 27:08:00 60 30
61. 108 Paula Posan Feminin 36+ 27:11:00 61 10
62. 3 Stefan Badescu Masculin 18-35 27:13:00 62 13
63. 112 Mihai Dorojan Masculin 18-35 27:13:00 63 14
64. 56 Raveca Dinu Feminin 36+ 27:16:00 64 11
65. 52 Camelia Stoica Feminin 36+ 27:18:00 65 12
66. 51 Bianca Stoica Feminin 18-35 27:19:00 66 9
67. 115     27:23:00 67
68. 34 Dan Alexandru Bujor Masculin 36+ 27:25:00 68 31
69. 57 Carmen Necula Feminin 18-35 27:29:00 69 10
70. 50 Dan Pascau Masculin 18-35 27:29:00 70 15
71. 49 Daniel Popescu Masculin 18-35 27:33:00 71 16
72. 18 Mates Stefania Feminin 36+ 29:28:00 72 13
73. 83 Elena Spirea Feminin 36+ 29:58:00 73 14
74. 73 Cristiana Ghita Feminin 18-35 31:21:00 74 11
75. 106 Maria Tache Feminin 36+ 31:51:00 75 15
76. 99 Mihaela Vasile Feminin 36+ 32:04:00 76 16
77. 12 ANDREEA-AIDA IONITA Feminin 18-35 32:35:00 77 12
78. 64 Violeta Cenusa Feminin 36+ 32:38:00 78 17
79. 41 Irina Claudia Sandru Feminin 18-35 33:06:00 79 13
80. 42 Alina Melania Rusu Feminin 36+ 33:09:00 80 18
81. 11 Adrian George Manea Masculin 18-35 33:43:00 81 17
82. 98 Adrian Vladescu Masculin 36+ 34:09:00 82 32
83. 111 Simona Gheorghisan Feminin 18-35 35:50:00 83 14
84. 91 Catalina Sanu Feminin 36+ 36:41:00 84 19
85. 63 Liliana Necula Feminin 18-35 37:25:00 85 15
86. 59 Andrei Coman Masculin 18-35 37:32:00 86 18
87. 81 Mihaela Triteanu Feminin 36+ 38:13:00 87 20
88. 110 Oana Botos Feminin 36+ 38:37:00 88 21
89. 13 Elena Mirela Ban Feminin 36+ 38:40:00 89 22

Clasament adolescenti OPEN si categorie

Nr. crt. Numar concurs Prenume si nume Categorie Timp realizat (min:sec) Loc (OPEN) Loc (Categorie)
1. 213 Alin Duta Baieti 15-17 ani 09:13 1 1
2. 205 Ana-Maria Brică Fete15-17 ani 9;33 2 1
3. 204 Crina Izabella Bercea Fete15-17 ani 09:35 3 2
4. 207 Valentin Ionut Stanciu Baieti 15-17 ani 10:48 4 2
5. 214 Darius Stoica Baieti 15-17 ani 11:13 5 3
6. 215 Ionut Bogdan Baieti 15-17 ani 11:50 6 4
7. 216 Cristian Amuza Baieti 15-17 ani 12:11 7 5
8. 203 Valentin Andrei Musuroi Baieti 15-17 ani 15:29 8 6
9. 202 Alexandra Bianca Bălan Fete15-17 ani 15:40 9 3
10. 206 Robert-Andrei Vasile Baieti 15-17 ani 15:56 10 7
11. 217 Ioana Neata Fete15-17 ani 17:15 11 4
12. 212 Andreea Popescu Fete15-17 ani 18:31 12 5

 

 

 

Distribuie: